Strona główna > Centrum informacyjne > Wiadomości branżowe

Centrum informacyjne

Powiązane wiadomości

Brak wyników wyszukiwania!

Jak zapewnić solidne podstawy do industrializacji folii poliimidowej?
2022-02-09 10:36:25

Poliimid ma dobre właściwości dielektryczne ze stałą dielektryczną około 3,4. Stałą dielektryczną można zmniejszyć do około 2,5 przez wprowadzenie nanoskali fluoru lub powietrza do poliimidu. Strata dielektryczna 10-3, wytrzymałość dielektryczna 100-300kv/mm, termoplastyczny poliimid Guangcheng 300kV/mm, rezystancja objętościowa 1017Ω/cm. Te parametry mogą być nadal utrzymywane na wysokim poziomie w szerokim zakresie temperatur i częstotliwości.


Popraw kluczową technologię procesu folii poliimidowej 6051. Wraz z pogłębianiem się badań poliimidowych, technologia produkcji folii poliimidowych w moim kraju będzie się stopniowo poprawiać, a koszty produkcji będą stopniowo spadać.


Po pomyślnym uprzemysłowieniu wysokowydajnej folii poliimidowej opracowanej przez poliamidową folię osłonową w moim kraju, obniży to cenę krajowej wysokowydajnej folii poliimidowej i obniży koszty jej zastosowania, co jest bardzo korzystne dla rozwoju przemysłu elektrycznego i elektronicznego. w Chinach.


Fabryka folii poliamidowych


Obecnie istnieje pilna potrzeba aktywnego rozwoju przygotowania i stabilnej technologii produkcji żywic specjalnych, stworzenia solidnych podstaw dla industrializacji folii poliimidowych, wypełnienia luk w krajowych dziedzinach technicznych oraz przełamania zagranicznego monopolu na foliach poliimidowych.


Technologia ta zapewnia kompletny zestaw dojrzałych kluczowych technologii do opracowywania takich zaawansowanych technologicznie materiałów w Chinach, promuje postęp przemysłowy i modernizację przemysłu w moim kraju oraz pomaga mojemu krajowi przekształcić się z dużego kraju produkcyjnego w potęgę naukową i technologiczną.


Aby promować rozwój wysokiej klasy rynku zastosowań folii poliimidowej, branżowy cykl badań i rozwoju nowych materiałów jest długi, a cykl wprowadzania na rynek jest również długi. Opierając się na doskonałych właściwościach folii poliimidowych, takich jak odporność na wysoką temperaturę, wysoka izolacyjność elektryczna, wysoka wytrzymałość i wytrzymałość, przyspiesza rozwój rynku i dodatkowo przyspiesza proces jego lokalizacji w dziedzinie materiałów wysokiej klasy, stając się najbardziej potencjalnym dodana i szeroka perspektywa aplikacyjna. Przewaga cenowa nowych przemysłowych materiałów foliowych jest bardzo oczywista. Cena podobnych produktów krajowych jest tylko o połowę niższa niż produktów zagranicznych.


Powiązane tagi: Kapitan Kr