Strona główna > Centrum informacyjne > Wiadomości branżowe

Centrum informacyjne

Powiązane wiadomości

Brak wyników wyszukiwania!

Poliimid zapobiega spalaniu bez dodawania środków zmniejszających palność.
2022-02-14 11:27:32

Folia poliamidowa 6052 ma stabilne właściwości chemiczne. Poliimid zapobiega spalaniu bez dodawania środków zmniejszających palność. Generalnie poliimidy są odporne na rozpuszczalniki chemiczne, takie jak węglowodory, estry, etery, alkohole i halotany.


Są również odporne na słabe kwasy, ale nie są zalecane do stosowania w silnych zasadach i środowiskach kwasów mineralnych. Niektóre poliimidy, takie jak CP1 i Corin XLS, są rozpuszczalne w rozpuszczalnikach, co pomaga w rozwijaniu ich zastosowań w powlekaniu natryskowym i sieciowaniu w niskiej temperaturze.


Folia politetrafluoroetylenowa jest wytwarzana z żywicy politetrafluoroetylenowej poprzez formowanie, spiekanie, chłodzenie, obracanie i kalandrowanie. Odwrócona folia jest folią niezorientowaną, a folia niezorientowana staje się folią zorientowaną po zrolowaniu, a folia niezorientowana jest 1,1-1,8 razy większa niż folia częściowo zorientowana. Folie są stosowane jako dielektryki kondensatorów izolujących przewodnik.


Izolacja przyrządów elektrycznych, uszczelki mają wysoką krystaliczność, ścisłą orientację molekularną i małą porowatość, dzięki czemu folia PTFE została znacznie ulepszona. Folia PTFE jest podzielona na folię kolorową PTFE, folię aktywowaną PTFE i folię F46. Pewna ilość barwnika jest formowana i spiekana w półfabrykat, a następnie obracana i zwijana w 13-kolorową kierunkową lub bezkierunkową kolorową folię PTFE z czerwonego, zielonego, niebieskiego, żółtego, fioletowego, brązowego, czarnego, pomarańczowego i białego . Dodanie pewnej ilości barwnika do kolorowej folii politetrafluoroetylenowej nadal zapewnia dobrą izolację elektryczną. Nadaje się do izolacji, klasyfikacji i identyfikacji przewodów, kabli i części elektrycznych.


Folia poliamidowa


Chociaż do kolorowego filtra PTFE dodawana jest pewna ilość barwnika, nadal ma on dobrą izolację elektryczną. Nadaje się do dodawania proszku brązowego do produktów identyfikacji izolacji i klasyfikacji przewodów, kabli i części elektrycznych. Po zabiegu aktywacyjnym wydajność ulega dalszej poprawie. Można go łączyć z gumą i metalem, a także wytwarzać specjalne taśmy spełniające wymagania projektowe. Jest szeroko stosowany w przemyśle lekkim, wojskowym, lotniczym, naftowym i innych dziedzinach. Folia F46 ma najbardziej niezwykłą odporność na ciśnienie.


Folia samoprzylepna poliimidowa jest również rodzajem taśmy, ale jej ogólna funkcja została znacznie ulepszona. Po pierwsze, jest to technologia produkcji zagranicznej. Nie tylko nie przyznajemy, że naprawdę trudno jest osiągnąć ten sam poziom w kraju i za granicą w różnych technologiach przemysłowych. Ta taśma filmowa pokazuje swoje zalety podczas użytkowania, co jest poza zasięgiem wielu produktów krajowych.


Z tego powodu więcej użytkowników również korzysta z tej taśmy. Jakie są zalety korzystania z niego? Po pierwsze, podczas użytkowania można uzyskać lepsze uszczelnienie. Wszyscy wiemy, że główną funkcją taśmy jest uszczelnienie. Jeśli nie możesz uzyskać dobrych wyników, nie można tego nazwać produktem. Niektórych produktów krajowych nie można zapieczętować we wszystkich aspektach.


Powiązane tagi: Taśma filmowa China PI